Науково-дослідна лабораторія інноваційних технологій у туризмі

Науково-дослідна лабораторія інноваційних технологій у туризмі діє на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи з 2015 року. Науковий підрозділ створено з метою вивчення туристичних ресурсів України та інших країн світу; вивчення ринку готельних та туристичних послуг, його масштабів та тенденції; пошуку та перегляду фільмів тематичного призначення, що стосуються організації та застосування методів провадження готельної та туристичної справи; самовдосконалення, інтеграції навчальної, наукової та практичної діяльності студентів.

Керівник лабораторії – Баженова Стефанія Едуардівна, доктор історичних наук, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Основні напрями наукової діяльності науково-дослідної лабораторії інноваційних технологій у туризмі:

• нові напрямки у створенні супроводжувальної екскурсії;
  • створення рекламних роликів для супроводжувальної екскурсії;
  • розвиток туризму в Україні в умовах глобалізації та гібридної війни;
  • нові підходи у висвітлені тем у релігійному та паломницькому туризмі;
  • методологія створення туристичного іміджу;
  • економічний чинник при підготовці екскурсій тощо.

За результатами роботи лабораторії видано низку науково-дослідних праць, у тому числі видано колективні монографії:

• Хмельниччина туристична: історико-культурні, природно-географічні та економічні аспекти розвитку (Кам’янець-Подільський, 2015).
  • Історико-культурні, географічні та економічні аспекти розвитку туризму на Хмельниччині (Кам’янець-Подільський, 2016).
  • Історико-культурні, географічні та економічні аспекти розвитку туризму на Хмельниччині (Кам’янець-Подільський, 2017).
  • Хмельниччина туристична: історико-культурні, природно-географічні та економічні аспекти розвитку (Кам’янець-Подільський, 2019).