Відбулася міжнародна науково-практична конференція з інформаційної безпеки

3 листопада 2022 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася міжнародна науково-практична конференція «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Організовували конференцію кафедра політології та філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з громадською організацією «Центр перспективних досліджень та регіонального розвитку», БО «Фонд громадської дипломатії», Центром соціально-політичних досліджень.

Науковий захід відкрила доцент кафедри політології та філософії Віннічук Ольга Василівна, привітавши всіх учасників конференції.

З вітальним словом до учасників  конференції звернулася Миронова Світлана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор; проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана, відзначивши актуальність заходу в умовах російсько-української війни.

Віннічук Ольга Василівна, доцент кафедри політології та філософії відзначила, що «сьогоднішня зустріч науковців є відповіддю на інформаційний тиск збоку агресора. Адже надзвичайно важливо публічно обговорювати,  аналізувати,  напрацьовувати пропозиції та рекомендації щодо актуальних питань».

На пропозицію прийняти участь у науковому заході відгукнулися аналітики з Республіки Польща, Республіки Молдова, науковці з різних регіонів України, зокрема: м. Києва, м.Львова, м.Дніпра, м.Миколаєва, м.Маріуполя, м. Хмельницького тощо.

Спікерами заходу стали:

Адам Райхардт, головний редактор  журналу «New Eastern Europe» (Республіка Польща).

Микола Бучин, доктор політичних наук, доцент, професор кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів).

Ернест Варданян, політичний консультант, експерт (Республіка Молдова);

Антон Найчук, кандидат політичних наук, директор БО «Фонд громадської дипломатії» (м. Київ).

Модератором дискусії був Василь Ільчик, громадський активіст, здобувач 1 курсу магістратури спеціальності 052 Політологія.

Відбулася міжнародна науково-практична конференція з інформаційної безпеки