Вийшов друком черговий збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки

Вийшов друком збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: історичні науки. 38 том видання присвячений 70-річчю від Дня народження професора Миколи Петрова.

Збірник індексується науковометричними базами Index Copernicus, OUGI, Google Scholar; його включено до категорії «Б» переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук за напрямом «Історичні науки».

Видання засноване викладачами історичного факультету в 1995 р. для продовження традицій «Наукових записок історично-філологічного факультету Кам’янець-Подільського державного українського університету (1918-1921 рр.)».

Редакційна колегія акцентує увагу на актуальних проблемах вітчизняної та зарубіжної історії, методології історії, джерелознавства й історіографії, регіональної історії.

Усі електронні версії статей збірника оприлюднені на офіційній сторінці видання.

Вітаємо редколегію з черговим успішним виданням!