Відбулося чергове засідання Наукової ради К-ПНУ

4 травня відбулося планове засідання Наукової ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Проректор із наукової роботи Світлана Миронова проінформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі науки.

Члени ради заслухали доповідь Світлани Петрівни про динаміку досягнень у професійній діяльності науково-педагогічних працівників відповідно до Ліцензійних умов забезпечення освітньої діяльності, що стосуються наукової роботи. Члени ради висловили пропозиції та міркування з особливостей наукових досягнень, публікаційної активності науково-педагогічних працівників під час воєнного стану.

Відбулося активне обговорення питання підготовки до державної атестації нашого університету в частині провадження наукової діяльності, про яке повідомила керівник відділу наукової роботи Тетяни Франчук.

За результатами засідання було ухвалено відповідні рішення.

Проректор із наукової роботи Світлана Миронова

Відбулося чергове засідання Наукової ради К-ПНУ