ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з музичного мистецтва

25 травня 2022 р. на базі кафедри “Музичного мистецтва” проведена науково-практична конференція за підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якій були визначені його переможці, серед яких учасники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (Мазурик Вікторія Василівна – І місце), Київського університету імені Бориса Грінченка Інституту мистецтв (Науменко Яна Володимирівна – І місце), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (Новосадов Ярослав Григорович – ІІ місце), Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (Карнаух Марія Олександрівна – ІІ місце), ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса, Тернова Анна Володимирівна – ІІ місце), Навчально-наукового інституту культури і мистецтв. ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (Бриньова Єлизавета Віталіївна- ІІІ місце), Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (Сорокін Петро Олексійович – ІІІ місце), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Михайлова Яна Петрівна – ІІІ місце), Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (Феслер Тетяна Василівна – ІІІ місце).

Усі учасники конкурсу нагороджені почесними грамотами, їхні наукові керівники отримали подяки.

ВІтаємо усіх учасників конкурсу, їхніх наукових керівників, бажаємо успіхів на науковій ниві!