Відбулося засідання наукової ради

5 жовтня відбулося відповідно до плану роботи засідання наукової ради.

Проректор Світлана Миронова інформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи у галузі науки.

З 2 питання “Осучаснення підходів до організації наукової діяльності здобувачів освіти як у контексті навчального процесу, так і через залучення до роботи різних наукових об’єднань” виступили керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук і Голова ради студентського наукового товариства Юрій Злотін. В обговоренні взяли участь доктор наук з фізичного виховання і спорту Геннадій Єдинак, заступник декана з наукової роботи і міжнародних зв’язків фізико-математичного факультету Катерина Гєсєлєва.

Повідомлення щодо проведення в К-ПНУ конкурсу наукових проєктів зробила Світлана Миронова, а розлогу інформацію про шляхи реалізації проєктної діяльності в К-ПНУ надала керівник відділу фандрайзингу Верноіка Буторіна.

Відбулося засідання наукової ради