Відбулися засідання наукового гуртка

Упродовж листопада-грудня відбулися заплановані засідання наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності майбутніх вчителів в процесі вивчення німецької мови» (керівник – кандидат філологічних наук, доцент Ольга Добринчук).

Здобувачі вищої освіти третього курсу спеціальності Середня освіта (Мова і література німецька) Катерина  Бура та Дар’я  Усенко підготували доповіді й презентації на теми:

• «Способи вираження ввічливості у німецькій мові. Кон’юнктив як засіб вираження прохання»;
  • «Перехідні та неперехідні дієслова у німецькій мові: особливості вживання»

Студенти ознайомили членів наукового гуртка з теоретичними засадами доповідей, а також запропонували низку практичних завдань для вдосконалення граматичної компетентності здобувачів вищої освіти.

Присутні отримали відповіді на актуальні питання.

Кафедра німецької мови

Відбулися засідання наукового гуртка