Відкрите звернення науковців України та світу щодо запровадження наукових санкцій ученим із російської федерації

Минає рік від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Війна набуває довготривалого і наджорстокого терористичного характеру. Час переглянути роль російської науки у війні та посилити супротив кремлівському режиму на науковому фронті.

Рада проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти підготувала відкрите звернення науковців України та світу щодо запровадження наукових санкцій ученим із російської федерації.

Просимо науковців К-ПНУ підтримати ініціативу, долучитися і підписати лист за покликанням.