Звітна конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи в 2022 році

1-2 березня 2023 року відбулася звітна наукова конференція за підсумками науково-дослідної роботи  викладачів, докторантів і аспірантів університету в 2022 році.

Конференція проводилася в режимі секційних та підсекційних засідань у навчальних корпусах університету. Працювали 12 секцій:

1. Історії;
  2. Української філології та журналістики;
  3. Теорії і практики початкової освіти;
  4. Теорії та методик дошкільної освіти;
  5. Образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва;
  6. Музичного мистецтва;
  7. Педагогіки та управління навчальним закладом;
  8. Іноземної філології,
  9. Спеціальної освіти, психології і соціальної роботи,
  10. Фізико-математичні науки;
  11. Природничо-економічні дисципліни;
  12. Фізичне виховання, спорт і здор
    ов’я людини.

Загалом підготовули 344 доповіді.

Учасниками заходу були науково-педагогічні працівники, аспіранти, а також представники з числа стейкголдерів. Також, як слухачів, до конференції долучили здобувачів вищої освіти.

Під час пленарних засідань підбили підсумки роботи секційних та підсекційних засідань, а також проаналізовали подальші перспективи підвищення ефективності науково-дослідної роботи на факультетах/інституті та врахували рекомендації щодо їх активізації на кафедрах університету.

За підсумками конференції буде видано науковий збірник.