Навчання через дослідження: у К-ПНУ розпочалася пілотна тренінгова програма з підвищення професійної компетентності викладача

26 квітня розпочалося навчання за тренінговою програмою «Навчання через дослідження» в обсязі 30 годин (1 кредит EСTS) для науково-педагогічних працівників Університету Огієнка.

Мета програми: підвищення рівня розуміння системи компетентнісної освіти щодо реалізації її дослідницького складника, розвитку на цій основі дослідницьких компетентностей педагога, його здатності до організації ефективної дослідницької діяльності в структурі навчання.

Програма реалізується за ініціативи відділу наукової роботи спільно з навчальним та навчально-методичним відділами, соціально-психологічною службою.

На першому занятті, яке провела керівник відділу наукової роботи, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Тетяна Франчук, розглянули формулу «Навчання через дослідження», виокремили основні аспекти такого навчання,  взаємозалежність теорії і практики, окреслили шлях розвитку дослідницьких компетентностей здобувачів.