Співпраця К-ПНУ з ГО«Центр українсько-європейського наукового співробітництва» і видавничим домом «ГЕЛЬВЕТИКА»

8 травня в Університеті Огієнка відбулася робоча зустріч за участі представника ГО «Центр українсько-європейського наукового співробітництва», директора видавничого дому «ГЕЛЬВЕТИКА» Олега Головка та ректора К-ПНУ Сергія Копилова, проректора з наукової роботи Світлани Миронової, керівника відділу фандрайзингу Вероніки Буторіної.

Присутні обговорили перспективи розвитку співпраці за наступними напрямами:
• науково-педагогічне стажування викладачів;
• проведення спільних навчально-освітніх заходів із залученням науково-педагогічних працівників К-ПНУ;
• обмін досвідом, використання нових інформаційних технологій у навчальному та науковому процесі;
• обмін друкованою продукцією для формування фондів бібліотек;
• обмін публікаціями;
• організація та проведення спільних наукових конференцій і симпозіумів;
• підготовка спільних проєктів для фінансування національними та міжнародними фондами.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжує реалізувати співпрацю з ГО«Центр українсько-європейського наукового співробітництва» на основі договору, укладеного в березні 2023 року.

Варто зауважити, що видавнича діяльність «ГЕЛЬВЕТИКИ» широко відома не лише в Україні, але й за її межами. Олег Головко передав Університету Огієнка зразки друкованої продукції.

Дякуємо за подарунки, висловлюємо сподівання на подальшу продуктивну співпрацю!