Нагородження учасників ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових проєктів Малої академії наук України та їх наукових/педагогічних керівників

18  травня в К-ПНУ відбулося нагородження учасників ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових проєктів Малої академії наук України та їх наукових/педагогічних керівників. За підсумками роботи Кам’янець-Подільського міського товариства МАН  вийшов друком IX випуск збірника наукових матеріалів «Наукові студії учнів-старшокласників».

Конкурс відбувається в межах тривалої співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради.

Традиційно науково-педагогічні працівники К-ПНУ – з-поміж наукових керівників учнівських робіт і членів журі на таких конкурсах-захистах.

Учасників та їх керівників у залі засідань К-ПНУ вітали ректор університету Сергій Копилов, перший проректор Володимир Дубінський, проректор з наукової роботи Світлана Миронова, консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради» Олександр Чорненький.

Цьогоріч серед 13 учасників у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства в II обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН змагались за право бути кращими 6 здобувачів закладів загальної середньої освіти Камʼянець-Подільської територіальної громади.

Юні науковці здобули такі результати:

І місце – Ельдар Глушковецький, здобувач освіти 10 класу Камʼянець-Подільського ліцею, секція «Історія України» (науковий керівник Сергій Сидорук);

І місце – Богдан Катеринчук, здобувач освіти 10 класу Камʼянець-Подільського ліцею № 9 імені А.М. Трояна, секція «Історичне краєзнавство» (науковий керівник Ю. Клімчук);

I місце – Анастасія Клімова, здобувач освіти 10 класу Камʼянець-Подільського ліцею, секція «Етнологія» (науковий керівник С. Сидорук);

II місце – Ангеліна Романюк, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцею №, секція «Археологія» (науковий керівник Ю. Клімчук);

II місце – Михайло Подолян, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцею, секція «Всесвітня історія» (науковий керівник А. Пристай);

ІІ місце – Дмитро Хоптій, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцею, секція «Релігієзнавство» (науковий керівник А. Пристай).

У конкурсі також взяли участь:

Везнюк Каріна, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцей №16 (науковий керівник Н. Ващук);

Городнюк Любомир, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцею (педагогічний керівник С. Атаманчук);

Климкович Сандра, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцею №5 (педагогічний керівник Р. Ляскович);

Кушнір Антон, здобувач освіти 11 класу Камʼянець-Подільського ліцею №6 (педагогічний керівник  Н. Крик);

Машталір Вадим, здобувач освіти 9 класу Камʼянець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області (науковий керівник  І. Боровець);

Свідер Христина, здобувач освіти 9-В класу Камʼянець-Подільського ліцею №10 (педагогічний керівник А. Желізник);

Ткач Юлія, здобувач освіти 10 класу Камʼянець-Подільського ліцею №4 (науковий керівник О. Федьков).

Щиро вдячні за сприяння у виданні збірника заступнику голови депутатської фракції політичної партії «Європейська солідарність» у Кам’янець-Подільській міській раді Андрію Мастикашу.

Щирі вітання всім учасникам конкурсу!  Бажаємо успіхів майбутнім науковцям, висловлюємо щирі сподівання  на подальшу співпрацю!