Чергове засідання наукової ради

6 червня відбулося чергове засідання  наукової ради К-ПНУ.

Розпочала зустріч проректор з наукової роботи Світлана Миронова, яка поінформувала  членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі науки.

Керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук проаналізувала  проєкти НДР, які виконуються на кафедрах і стан їхньої готовності до участі в конкурсі проєктів фундаментальних і прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок МОН України, що виконуватимуться за рахунок видатків загального фонду державного бюджету у 2024 році.

Також члени наукової ради заслухали звіт голови Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2021-2022 н. р. Катерини Геселевої.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення.

Чергове засідання наукової ради