17 випуск “Збірника наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка»

Вийшов друком  черговий випуск (№17) “Збірника наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».

Збірник наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2023. Вип. 17. 315 с.

У виданні вміщено кращі доповіді і наукові повідомлення студентів та магістрантів університету, виголошені на звітній науковій конференції за підсумками науково-дослідної роботи у 2022-2023 навчальному році.

Електронна версія збірника доступна за покликанням: https://science.kpnu.edu.ua/naukovi-pratsi-studentiv/