Зустріч із представниками Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

16 червня 2023 року до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітали представники Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна: Сергій Махновський, виконавчий директор Благодійного фонду і керівник відділу фандрайзингу, та Вадим Момот, юридичний консультант Благодійного фонду Каразінського університету.

Відбулася зустріч із проректором К-ПНУ Світланою Мироновою, керівником відділу фандрайзингу Веронікою Буторіною, керівником відділу наукової роботи Тетяною Франчук.

Представники обох ЗВО обговорили виклики, які стоять на шляху провадження фандрайзингової діяльності, спільні заходи активізації взаємодії між науковими колективами і напрями реалізації спільних проєктів.