Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – суб’єкт у сфері друкованих медіа

18 січня 2024 року відбулося засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, на якому було зареєстровано 82 друковані видання.

Найбільшу кількість – одразу 30 видань (20 збірників, 6 збірників наукових праць, 2 бібліографічні покажчики, 1 науковий журнал, 1 збірник наукових, навчальних праць) вніс до Реєстру Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

20 видань університету поширюються лише в Україні, 10 – і в нашій державі, і за кордоном. Мови друку – українська, англійська, німецька, французька, польська, словацька.

За інформацією Національної ради
з питань телебачення і радіомовлення