Вебінар: «Guiding Ukrainian Researchers to DFG Funding Programmes to Promote German-Ukrainian Research Cooperations»

30 січня 2024 р. голова Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Катерина Геселева взяла участь у вебінарі на тему: «Guiding Ukrainian Researchers to DFG Funding Programmes to Promote German-Ukrainian Research Cooperations».

Організатори: Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG, Німецький дослідницький фонд).

На заході відбулася презентація діяльності Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Німецького дослідницького фонду.

Dr. Elisa Braeckevelt та Mechthild Köhler поінформували  про можливості фінансування українських вчених і німецько-українських проєктів.

Зустріч була інформативною та цікавою. Дякуємо німецьким колегам за підтримку молодих учених України!

Катерина Геселева,
голова  Наукового товариства студентів (слухачів),

аспірантів, докторантів і молодих вчених

Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка