ЗАСІДАННЯ НАУКОВОЇ РАДИ

11 січня 2023 року відбулося планове засідання наукової ради К-ПНУ, на якому було заслухано доповідь проректора з наукової роботи Світлани МИРОНОВОЇ про «Підсумки наукової та науково-технічної діяльності факультетів, їх представлення у текстах звітів».

Члени наукової ради надали пропозиції до проєкту ухвали на засідання Вченої ради університету.

Також обговорили такі питання:

1. Проведення вебінарів в рамках Меморандуму з компанією «Наукові публікації».
  2. Проведення 1 туру конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Жвава дискусія розгорнулася при обговорення концепції проведення конкурсу наукових робіт науково-педагогічних працівників в університеті, представленою керівником відділу наукової роботи Тетяною ФРАНЧУК.

Керівник відділу фандрайзингу Вероніка БУТОРІНА поінформувала членів ради про співпрацю з Кам’янець-Подільською міською радою, міським управлінням освіти, територіальними громадами в напрямі виконання науково-дослідних робіт на замовлення; ознайомила з особливостями грантової діяльності науково-педагогічних працівників.

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОЇ РАДИ