Засідання Наукової ради

8 лютого 2023 року відбулося планове засідання  Наукової ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Проректор з наукової роботи Світлана МИРОНОВА поінформувала членів наукової ради про розпорядчі документи у галузі науки та новини, зокрема:

• затвердження персонального складу Міжвідомчої ради з координації фундаментальних і прикладних досліджень в Україні;
  • створення Офісу програми ЄС “Горизонт Європа” для підтримки українських науковців;
  • проведення конкурсу на створення наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Члени Наукової ради запропонували для подання в науковий комітет Національної ради з питань розвитку науки і технологій кандидатури таких осіб:

1. Бахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор;
  2. Марчук Людмила Миколаївна, доктор філологічних наук, професор;
  3. Єдинак Геннадій Анатолійович, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор;
  4. Онуфрієва Ліана Анатоліївна, доктор психологічних наук, професор.

На засіданні Наукової ради обговорювалися:

• результати І туру конкурсу студентських наукових робіт;
  • необхідності активізації діяльності науково-дослідних центрів, наукових шкіл та науково-дослідних лабораторій та можливості комерціалізації результатів їх діяльності, започаткування розроблення у їх межах наукових проєктів.

Члени Наукової ради дискутували про позитиви і проблеми діяльності науково-дослідних центрів, наукових шкіл, науково-дослідних лабораторій та пропозиції щодо можливостей розроблення на їх основі наукових проєктів.

Засідання Наукової ради