Включення наукового збірника “Іван Огієнко і сучасна наука та освіта: серія історична та філологічна” до Переліку наукових фахових видань  України.

Науковий  збірник “Іван Огієнко і сучасна наука та освіта: серія історична та філологічна” включено до Переліку наукових фахових видань  України,  категорія “Б” за галуззю Філологічні науки, спеціальністю  035 Філологія (Наказ Міністерства освіти і науки України №894 від 10.10.2022).

Вітаємо головного редактора, доктора філологічних наук, професора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Людмилу МАРЧУК та відповідального редактора, доктора філологічних наук, доцента Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олега РАРИЦЬКОГО