Відкриття геотуристичного маршруту «Подільські корали»

1 листопада 2022 року відбулося офіційне відкриття геотуристичного маршруту «Подільські корали», розробленого науково-педагогічними працівниками природничо-економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на замовлення ФОП «Андрій Павловський» за сприяння департаменту соціальної політики  Кам’янець-Подільської міської ради.

Новий маршрут – це прекрасна можливість насолодитись неймовірною красою та унікальністю Смотрицького каньйону, відчути себе справжнім дослідником природи, адже каньйон сформувався мільйони років тому і є унікальним геологічним витвором в якому збереглася багата і специфічна флора та фауна періоду палеозою.

Проєкт розроблено під керівництвом кандидата географічних наук, доцента Касіяника І.П. з групою колег: науково-педагогічні працівники природничо-економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету, ФОП «Андрій Павловський», співробітники Національного природного парку «Подільські Товтри» та Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець».

Відкриття геотуристичного маршруту «Подільські корали»