Викладачі університету – учасники вебінару “Основні показники діяльності вченого”

17 січня 2023 року, в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю університету та науково-навчального центру “Наукові Публікації”, науковим відділом було організовано проведення вебінару для науково-педагогічних працівників університету.

Спікером вебінару “Основні показники діяльності вченого: Індекс Гірша,  індекс цитування, модифіковані індекси та інше” виступив  спеціаліст науково-навчального центру “Наукові Публікації” Павло КОЛОМІЄЦЬ, який  розглянув такі питання:

• Основні наукометричні показники вченого. Самоцитування та самоплагіат;
  • Профіль автора в Scopus, Web of Science, Google Scholar. Огляд та аналіз метрик;
  • Альтметрики як складова світу наукометрії