Пройшов другий вебірнар для викладачів від науково-навчального центру “Наукові Публікації”

19 січня 2023 року пройшов другий вебінар для науково-педагогічних працівників університету, що був організований віділом наукової робрти в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю університету та науково-навчального центру “Наукові Публікації”.

В ході вебінару “Міжнародна кооперація та публікації в співавторстві: Способи підвищення наукометричних показників, соціальні мережі та застосунки для вчених” було розглянуто такі питання:

• Підвищення наукометричних показників. Про що варто потурбуватися ще до етапу публікації?
  • Роль цифрових ідентифікаторів вченого: Scopus ID, Researcher ID, Google Scholar ID, ORCID ID.
  • Соцмережі та застосунки для вчених. Де просувати власні роботи?

Також спікер вебінару, спеціаліст науково-навчального центру “Наукові Публікації” Павло КОЛОМІЄЦЬ,  надав поради щодо підвищення показників автора та розкрив основні причини низьких наукометричних показників.