Опубліковано 22 випуск збірника «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».

У виданні вміщено доповіді та повідомлення науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів і здобувачів наукових ступенів, виголошені на звітній науковій конференції за підсумками науково-дослідної роботи у 2022 році.

Збірник адресовано науковцям, учителям і студентам.

Переглянути можна за покликанням:

Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: збірник за підсумками звітної наукової конференції викладачів, докторантів і аспірантів. [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2023. Вип. 22. 714 c.