Здобувачі спеціальності 013 Початкова освіта — учасники ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

18 травня 2023 року здобувачка 3 курсу денної форми здобуття вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Ліна Кучинська та здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми здобуття вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Іоанна Дмитращук взяли участь у ІІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Нова українська школа в дії: актуальні проблеми методик навчання та стратегії розвитку початкової освіти».

Науковий керівник – Наталія Гудима, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти.

Організатор конференції – Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра теорії і методик початкової освіти (завідувач – Тетяна Суржук).

Здобувачки гідно представили Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, підготували та презентували актуальні питання в галузі початкової освіти, зокрема «Ранкова зустріч як один із чинників формування позитивного настрою в класі» (Іоанна Дмитращук), «Формування орфографічної грамотності молодших школярів: основні виклики та ключові підходи» (Ліна Кучинська).

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць.

Пишаємося нашими наполегливими й креативними  студентами!

Кафедра теорії та методик початкової освіти