Співпраця із Всеукраїнською інноваційною екосистемою «Sikorsky Challenge Україна»

2 червня 2023 року відбулась зустріч із представниками Всеукраїнської інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна», на якій були присутні співзасновниця і керівник SCU Інна Малюкова, заступник директора Сергій Сергієнко, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Миронова, керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук, керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна.

Під час зустрічі гості К-ПНУ ознайомили присутніх із напрямами інноваційного розвитку та основними завданнями SCU, функціональною взаємодією складових SCU на загальнонаціональному рівні, фандрайзинговими можливостями учасників екосистеми.

Світлана Миронова розповіла про досвід університету в проєктній діяльності, основні наукові теми, над якими працює колектив, практику залучення стейкголдерів до впровадження результатів наукових досліджень.

Вероніка Буторіна детально зупинилась на умовах участі науково-педагогічних працівників і здобувачів К-ПНУ у фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge», потенціалі університету в напрямі підготовки стартеперів, можливостях спільної підготовки грантових заявок і пошуку фінансування досліджень.

Тетяна Франчук наголосила на важливості систематизації роботи з підготовки проєктів на базі ЗВО, запропонувала долучати надалі до розробки стартапів МАН і представників бізнес-спільноти регіону.

Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшого підписання договору про співпрацю, реалізації спільних проєктів, створення Стартап школи на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Співпраця із Всеукраїнською інноваційною екосистемою «Sikorsky Challenge Україна»
Прокрутка вгору