ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки (Інститут), Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (Уповноважений), Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні оголошують про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.

 

До участі в Конкурсі запрошуються:

– здобувачі вищої освіти (студенти, які здобувають вищу освіту ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра; курсанти; аспіранти; ад’юнкти);

– молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, у т. ч. кандидати наук, доктора філософії) та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

До Конкурсу допускатимуться якісні наукові роботи, які:

  • підготовлено суто індивідуально, без співавторства;
  • повністю відповідають вимогам академічної доброчесності;
  • раніше не подавались на конкурси наукових робіт і не отримували нагород;
  • не опубліковано та не подано для публікації;
  • відповідають технічним і структурним вимогам, встановленим Оргкомітетом Конкурсу.

Кожен учасник може відправити на Конкурс лише 1 (одну) наукову роботу. Учасники, чиї роботи буде допущено до Конкурсу, отримають сертифікати. Участь у Конкурсі є безкоштовною.

До 22 жовтня 2023 р. (включно) на електронну адресу Оргкомітету Конкурсу – Contest.BHR.2023@gmail.com – необхідно надіслати:

  • заявку щодо участі в Конкурсі (формат Word),
  • конкурсну наукову роботу (формат Word),
  • скановану копію підписаної рецензії наукового керівника (для здобувачів вищої освіти).

Результати Конкурсу буде оголошено в грудні 2023 р. до Міжнародного дня прав людини.

Переможців буде відзначено дипломами І-го, ІІ-го та ІІІ-го ступенів. Їхні наукові роботи та обрані кращі наукові роботи учасників Конкурсу буде опубліковано в Збірнику.

Положення про Конкурс, інформація про його хід і результати розміщуються на Інтернет-сайтах Інституту (http://www.iepd.kiev.ua) та Уповноваженого (http://www.ombudsman.gov.ua).

Детальніше із умовами конкурсу можна ознайомитися в інформаційному листі.

Бланк заявки на участь.

ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених
Догори