Засідання наукової ради

13 вересня відбулося засідання наукової ради К-ПНУ.

Під час зустрічі затвердили План роботи наукової ради на 2023-2024 навчальний рік та склад наукової ради.

Заступники деканів з наукової роботи та міжнародних зв’язків доповіли про ефективність планування та виконання колективних тем науково-дослідної роботи кафедр факультетів / інституту в контексті: узгодження з переліком визначених МОН пріоритетних тематичних напрямів, виконання на основі проєктів та науково-технічних розробок на 2023-2024 н.р.

Проректор з наукової роботи Світлана Миронова проінформувала членів наукової ради про порядок проведення конкурсного відбору та створення конкурсної комісії відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1113 від 11.09.2023 року «Про проведення у 2023 році конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок» та про лист МОН щодо впорядкування профілів дослідників на платформі ORCID.

Керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук ознайомила з розпорядженням про створення наукових гуртків і проблемних груп й організацію їхньої  діяльності у 2023-2024 н. р.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення.

Засідання наукової ради