Робоча зустріч щодо планування наукових досліджень за пріоритетними напрямами

25 вересня 2023 року відбулась робоча зустріч щодо планування наукових досліджень у межах реалізації наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження пріоритетної тематики при проведенні конкурсів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок у 2023 році». До зустрічі долучилися: проректор з наукової роботи Світлана Миронова, керівник наукового відділу Тетяна Франчук, керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна, завідувач кафедри фізики Сергій Оптасюк, завідувач кафедри комп’ютерних наук Віталій Іванюк, начальник науково-дослідної лабораторії застосування підрозділів інженерних військ кафедри військової підготовки К-ПНУ Олександр Шкварський, доцент кафедри фізики Руслан Поведа.

Присутні обговорили потенціал і напрацювання вказаних структурних підрозділів за пріоритетною тематикою. Під час бесіди визначили підходи та механізми створення і реалізації спільних науково-дослідних проєктів, результати яких були б конкурентоспроможними і корисними як для академічної спільноти, так і для захисників України.

Робоча зустріч щодо планування наукових досліджень за пріоритетними напрямами