Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – суб’єкт у сфері онлайнових медіа

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка суб’єктом у сфері онлайнових медіа та внесла до відповідного Реєстру відомості про ще 2 онлайнових медіа університету:

• Збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Серія соціально-педагогічна;
  • Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Економічні науки.

У зареєстрованих збірниках наукових праць висвітлюються наукові доробки здобувачів вищої освіти, аспірантів, науково-педагогічних працівників університету й інших наукових установ з питань соціально-педагогічного та економічного розвитку.

Збірники зареєстровані відповідно до Закону України «Про медіа».

Загалом Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка зареєстрував 5 онлайнових та 30 друкованих медіа.