Відбулось чергове засідання наукової ради

6 березня відбулося чергове засідання наукової ради К-ПНУ.

Проректор з наукової роботи Світлана Миронова проінформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи у галузі науки.

Заступники деканів факультетів / директора інституту з наукової роботи та міжнародних зв’язків прозвітували про результати І туру конкурсу наукових робіт студентів та І етапу студентської олімпіади, які були проведені на факультетах / в навчально-науковому інституті та повідомили, що здобувачі вищої освіти за результатами І туру конкурсу наукових робіт подали свої роботи для участі у всеукраїнських наукових конкурсах із предметних спеціальностей.

Керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна виступила з доповіддю «Розробка та акселерація стартапів НПП і здобувачів вищої освіти як засіб розвитку наукової, науково-технічної діяльності, системи платних послуг» та повідомила, що в університеті проводяться тренінги зі стартап-проектування, науково-педагогічні працівники беруть участь у конкурсах стартап-проєктів, а в самому університеті в березні стартував конкурс стартап-проєктів серед здобувачів вищої освіти.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення.

Відбулось чергове засідання наукової ради