Планове засідання наукової ради

3 квітня 2024 р. відбулося планове засідання наукової ради університету.

Проректор з наукової роботи Світлана МИРОНОВА, керівник відділу фандрайзингу Вероніка БУТОРІНА, заступники деканів / директора з наукової роботи  повідомили про стан виконання ухвали вченої ради за грудень 2022 року з питання «Стан комерціалізації і надання платних послуг у сфері наукової та науково-технічної діяльності структурними підрозділами університету». Члени ради констатували, що більшість пунктів ухвали виконані.

Керівник відділу фандрайзингу Вероніка БУТОРІНА доповіла про готовність факультетів / інституту до реалізації сертифікатних програм.

Заступники деканів факультетів / директора інституту з наукової роботи та міжнародних зв’язків повідомили про стан висвітлення публікацій здобувачів вищої освіти на сторінках факультетів/кафедр.

З кожного питання було ухвалено відповідні рішення

Планове засідання наукової ради